.

.

Бедрото Господар Преносни Тренингот Опрема карличните Тренер Нога Машина Тренингот Опрема Жените Фитнес Дом Салата Внатрешна Надворешното Обликување на Телото О

Бедрото Господар Преносни Тренингот Опрема карличните Тренер Нога Машина Тренингот Опрема Жените Фитнес Дом

мислење на клиентот:

DEN 541.92
Достапност
Во достапна форма

Дебела мека пена, пена задебелена 30мм, кожата-пријателски материјал се чувствува удобно.Ергономски Нога Фитнес Опрема:Оваа бедрото учителката одговара на вашите секојдневни потреби да се вежба тонер за вашата рака, задник, нозе, внатрешниот и надворешниот бедрото работат надвор.Едноставна, но ефикасна, фитнес опрема, совршен задник опрема за вежбање за луѓето од сите возрасти и фитнес ниво, исто така, совршено се користи како карличните зајакнување поправка тренер уред за жени по породувањето.Премиум Материјал : Еколошки ПВЦ материјал,Пена заштита рачка, контрола на удобност, пот апсорпција перформанси е силна, зголемување на триење, зголемување на безбедноста;дебела челик пролет, со висока густина челик пролет не е деформирано, така што тоа имаат доволно отпор, солиден и трајни, отпорни на валкани и да падне.Компактен Дизајн : S облик дизајн го прави имаат добра еластичност и силна жилавост.Тоа исто така може да тенки нозе и reduct масти на бутовите по долгорочна употреба.Мултифункционален Дизајн : Најдобро за тенко тело, Бедрото Тример ,Обликот на вашите врати, exerciser нога и рака.Поддржува повеќето обука на вежбање бенд.нека уживаат во здрав живот, форма совршен крива.Лесен За Употреба:Светлина и преносни,лесен за употреба и лесен за складирање; Вежба во секое време и секаде, лесно да се носат и да научат да ги користат.Силата факултативна погоден за почетници и фитнес ентузијасти, без разлика дали тоа се користи за да се губат телесната тежина, или форма на добра фигура.Сила за Обука Бедрото & Хип Strengtheners за Сите Тело Градители Различни во Фитнес Levels Features Charming криви се направи тоа лесно да се создаде мулти-функционални нога.Остварување декомпресија по канцеларија, учење уморни фитнес релаксација, го прават работа и обука за некое време, утрото спалната соба за вежбање и фитнес, beautifying ногата тип, тенки линии, тесни legs Triangular стабилна структура овозможува поголема отпорност на нозете и подобро слабеење и shaping Thick мека пена, пена задебелена 30мм, кожата-пријателски материјал се чувствува comfortable Bold пролет дизајн, all-inclusive пролет safety The пилула тип дизајн не клип месо, и пилула тип интерфејс е повеќе безбеден.Спецификации : Име на Производ : Бедрото Господар Хип Тренер Материјал : ПВЦ нов материјал / пена / храбар челик spring Product тежина : 320g Product боја : Виолетова/Розова/Сива/Green Application : Office / Home Plastic слабеење, дебели пролет, густа пена, пилула интерфејс, брзо слабеење, на еден чекор во место, слабеење / тенки раце / stovepipe / пластични hip Standing нозе, нозете и thighs Kneeling stovepipe, stovepipe и waist Sit на грбот, тенка внатрешноста на thigh Upper рака клип градите, подигнете градите тенка arm Upper рака движење, тенки раце, пеперутка sleeves After-Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви обезбедиме со решенија во времето.Ако има било какви проблеми со квалитетот со производот, ние поддршка за целосно враќање на средствата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите