.

.

Безбедност 1 Поврзан Smart Овлажнител — 1 Галон (3.8 L) Резервоарот Големина, Кул Магла Овлажнител со Hygrometer и Nightlight, и Шепот Тивок за Бебе Соба, Расадник, iOS и Андроид Компа

Безбедност 1 Поврзан Smart Овлажнител — 1 Галон (3.8 L) Резервоарот Големина, Кул Магла Овлажнител со Hygrometer

мислење на клиентот:

DEN 2159.76
Достапност
Во достапна форма

Тивка работа со дигитални контроли.Интегрирани dimmable nightlight.LED дисплеј со влажност и температура отчитување.Лесно да се пополни и чиста. 1-галон (3.8 L) капацитет.Се Попаметни оваа Овлажнител Сезона Smart Ултразвучно Овлажнител е поинтелигентен од просечната овлажнител бидејќи тоа не сè што сакате тоа да го направи на свој.Авто-Влажност уреди со покажувач на сега веќе не треба да го погоди кога идеална количина на влага е присутен во собата, Smart Овлажнител го прави тоа за вас.На температура и влажност, сензори ви помогне да останете свесни за животната средина во градинка.Се фокусира на Спиење Откако ќе се во спиење рутина, знаете кога вашето бебе се случува да се нап или да оди во кревет.Со Smart Ултразвучно Овлажнител, можете да поставите тајмер за кога овлажнител ќе се вклучи и исклучи.Прилагодете со Допрете ја и Лизгајте Од удобноста на вашиот телефон, можете да направите било потребно корекции.Enable, disable или слабо ноќ светлина.Промена ултразвукови кул магла settings.Да се внимава на средина на расадник.Во стан исто така ви овозможува да знаете кога нивото на водата е низок и автоматски се исклучува на овлажнител.Лесно е да се Чува Чист Чистење на овлажнител може да биде скучна работа, но со керамички филтер, вие само треба да се мие само еднаш годишно или пред да го складирате журка за оваа сезона.Мир на Умот е на дофат на Вашите Прсти Smart Ултразвучно Овлажнител, заедно со сите наши Поврзани производи, работа во рамките на истиот стан, што значи се што сакате да го направите е допрете или допрете далеку.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите