.

.

damdos ноќта на Вештерките Проп Cosplay Оружје 1:1 Филм Големина Чекан за Ttohor е Модел СТП Пена Чекан Stormbreaker ГРОМ Чекан со Појас Роденден на Божиќ Подароци

damdos ноќта на Вештерките Проп Cosplay Оружје 1:1 Филм Големина Чекан за Ttohor е Модел СТП Пена Чекан Stormbreaker

мислење на клиентот:

DEN 863.76
Достапност
Во достапна форма

Soft & Safe : Направен од Висока Издржливост Безбедно ЕВА СТП Пена Материјал,Мека и Еластична,100% LARP.Бренд : damdos, Големи Проп Мерки стан. : 44cm x 22cm x 13cm.Детали : Полна Големина Реплика,Вистинска Кожа за на Рака,Идеален за LARP , Улогата Играчи , Фенси Облека , Монтирање на Ѕид , Собирачи ,Родендени Подароци.Корисна и Лесна : чеканот е Украсени Црна и Сребрена Делови се Надополнуваат Едни со Други.Пакет Содржи : 1 Pcs Чекан.Soft & Safe : Направен од Висока Издржливост Безбедно ЕВА СТП Пена Материјал,Мека и Еластична,100% LARP Бренд : damdos, Големи Проп Мерки стан. : 44cm x 22cm x 13cm Детали : Полна Големина Реплика,Вистинска Кожа за на Рака,Идеален за LARP , Улогата Играчи , Фенси Облека , Монтирање на Ѕид , Собирачи ,Родендени Подароци Корисна и Лесна : чеканот е Украсени Црна и Сребрена Делови се Надополнуваат Едни со Други Пакет Содржи : 1 Pcs Чекан.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите