.

.

HOFISH 3PACK Целосна Биста Лесна Старечки Породилно Градници Bralette S-XXL со Екстра Градник Полнила & Клипови

HOFISH 3PACK Целосна Биста Лесна Старечки Породилно Градници Bralette S-XXL со Екстра Градник Полнила & Клипови

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

92% Најлон, 8% Spandex.Кука и Око затворање.Пакет Вклучувајќи : 3 PCS Градници+3 PCS градници клипови+ 3 PCS појавување на градник полнила за да се обезбеди максимална удобност.Една рака Пристап, Прилагодлив Рамо Ремени, Кука & Око Затворање.Лесно се откажат чаши за удобен хранење.Лесна, Од Страна На Проширување, Супер Поддршка.Лесно да се Големина, Отстранлив Моделирани Пена Чаши, 100% Дише.Buttery-мека Ткаенина, Удобно се Вклопува Менување на Обликот.Целосна покриеност за дополнителна поддршка.Опис на производот На Hofish старечки Градник беше дизајниран за да овозможи удобно, удобен хранење за женска,оваа супер-сит, класика-фитинг градник е совршен за Pregant&Медицинска сестра.Тоа е затоа што неговата компресија одговара минимизира движење и maxisizes поддршка.Па може да оди тешко, без губење на вашиот фокус.HOFISH Жените Старечки Градник Големина : S,М L,XL.(ажурирања на 31 Март 2017) Големина S Одговара 32 BC 30 CD 34 AB Големина M Одговара 34 BC 32 CD 36 AB Големина L Одговара 36 BC 34 CD 38 AB Големина XL Одговара 38 BC 36 CD 40 AB Внимание Pls : Ако сте pregnan или доење ,ве молиме да се разгледа една големина поголема од нормално ,ви благодариме Пакет : 3 PCS/Пакет ,вклучувајќи 3pcs градници +3pcs екстра градник клипови +3pcs екстра градник полнила за да се обезбеди максимална удобност Опис на Овој старечки градник е дизајниран за лесно хранење и голема удобност.На дното бенд дава дополнителна поддршка која ви нуди совршена слика.Тој е дизајниран и за бременост и нега.Вие нема да жалам изборот.На прилагодливи рамо ремени со екстра широк страна и триаголник-купот дизајн ќе ги поддржи вашите чаши и Карактеристики 1.92%Најлон+ 8%Spandex 2.Една рака Пристап, Прилагодлив Рамо Ремени, Кука & Око Затворање 3.Лесна, Од Страна На Проширување, Супер Поддршка 4.Лесно да се Големина, Отстранлив Моделирани Пена Чаши, 100% Дише 5.Buttery-мека Ткаенина, Удобно се Вклопува Менување на Обликот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите