.

.

Ekouaer Sleepwear Ракави Nightgown за Жените Памук Спиење Облечи Викторија Sleepshirt Рака Gown S-XXL

Ekouaer Sleepwear Ракави Nightgown за Жените Памук Спиење Облечи Викторија Sleepshirt Рака Gown S-XXL

мислење на клиентот:

DEN 382.32
Достапност
Во достапна форма

100% Памук. 100% ПАМУК ТКАЕНИНИ - Ekouaer Памук Nightgown е направен од чист памук ткаенини, што е супер меки,лесни,кожата-пријателски, а не пред-shrunk.Носи оваа sleepwear за жените,може да релаксирачки и forgeting сите fatigues.Добро направен и hight-квалитет без ракави вечер фустан, кој е од суштинско значење за секоја жена.ВИКТОРИЈА SLEEDRESS ДЕТАЛИ - без Ракави nightie со прилично чипка везени,чипка necking со 3 модални копчето, може да се покаже вашиот моден изглед.Домот викторијански стил со суптилна возбудува полите, што сте слатки и секси.УДОБЕН КРАТОК NIGHTGOWN - Ова ракави nightgown со чипка намали дизајн обезбедува удобен допир за секоја жена/lades.Слатка и симпатична стил на nightgown ви даваат вечен favory на најдобра вредност околу.ГОЛЕМ ДАР - На ракави пижами фустан е еден од оние топло запознаени безвременски производи кои е секогаш добредојдена и ценета како подарок за вашата мајка, сопруга, сестра, или пријатели.Како една принцеза кога ќе lounging дома и занишан ruffly на дното полите.GARMEN ГРИЖА - Машина за миење на ладно и суво на ниска топлина во фен.Уживаат во луксузен стил nightnightgown без да се грижиш за тешко перење инструкции.Ekouaer памук nightgown е направен од 100% чист памук, супер меки и дише ткаенина за дневна облека.Една од најважните работи за вашето здравје е добар ноќи сон.Чекор до вашиот спиење рутина со оваа супер удобно nightgown е нашите најдобри желби.Поставен викторија nightgown ќе ти се јавам назад во викторијанскиот период.Убава и шик доволно за секојдневна sleepwear.Без разлика дали тоа е сабота наутро, филм ноќ, или пролет чистење ден, можете да плови низ вашиот дом во ова удобно nightgown и се чувствуваат опуштено, без оглед што ќе се прави.Прилагодливи два ремени sleepdress ги собере сите фигури.Гроздобер бела викторија nightgown, розова слатка ракави sleepwear елегантен фустан и јасно сино nighties се чека за вас да изберете.Хит на вреќа во вкупно удобен со оваа мека и лесна памучна sleepwear.Nightgown карактеристики : лажичка вратот, sleevless, детални со чипка и износени полите за екстра женскиот допир.ОРГАНСКИ ПАМУК.Секој знае памук и повеќето секој знае дека тоа е растение.Не е човек да го направи.Тоа е природни влакна.Она што многу луѓе не го сфаќаат е Износот на хемикалии и пестициди се користи за производство на памук.Овие синтетички ѓубрива се создаде devastation да почвата, водата и воздухот.Со тоа знаење, ние се согласија дека алтернативни се подобро прилагодени на нашите верувања : органски одгледувани памук.Памук што се одгледува без штетни хемикалии.Органското земјоделство е одзема време и трошоци за повеќе, но неговата достоен за тоа.Секогаш постојат начини да се биде подобро, а ние се стремиме да продолжи да расте и да се избере материјали и процеси кои се подобри за животната средина.Секси nightgown за жени ќе направи да изгледаат одлично., покаже вашиот шик , hightlight вашата фигура.Слатка и симпатична nightgown дизајн, лесни и меки материјали, одржување сте релаксирачки статус и ќе ви обезбеди удобен ад атмосфера сцена.Викторија спиење фустан со чипка намали близу деколте што ви дава секси допир.Оваа ракави nightgown доаѓа во различни живописни бои!.S - Биста 45.3 Инчен; Под Полите 50.8 Инчен; Ракав 24.8 Инчен; Центар Назад Должина 48.2 Инчен М - Биста 47.2 Инчен; Под Полите 52.8 Инчен; Ракав 25.2 Инчен; Центар Назад Должина 49.2 Инчен L - Биста 50.2 Инчен; Под Полите 55.7 Инчен; Ракав 25.6 Инчен; Центар Назад Должина 50.2 Инчен XL - Биста 53.2 Инчен; Под Полите 58.7 Инчен; Ракав 26.0 Инчен; Центар Назад Должина 51.2 Инчен XXL -Биста 56.2 Инчен; Под Полите 61.7 Инчен; Ракав 26.4 Инчен; Центар Назад Должина 52.2 Инч.Постојат 5 големини (S, M, L, XL, XXL) на располагање за следниве листата.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.Ви благодариме (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.3937 инчен).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите