.

.

Ekouaer Жените Долг Ракав Сатен Sleepshirt Копчето Надолу Nightgowns Свила Nightshirt Pajama Врвот Sleepwear S-XXL

Ekouaer Жените Долг Ракав Сатен Sleepshirt Копчето Надолу Nightgowns Свила Nightshirt Pajama Врвот Sleepwear

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Ekouaer сатен долг ракав sleepshirt : .Копче-Крај затворање.3937 инчен).Разлика од Piped Скратува, шик и модата.Секси бедрото должина и длабоко v деколте дизајн покажува вашиот шармантен крива.Солидна Pajama Врвот.Мала тежина сатен материјал со свилен се чувствуваат sleepwear за удобен ноќно спиење.САТЕНСКИ NIGHTSHIRT на Копчето Надолу сатен nightgown е направен од 100% полиестер,ткаенина дише и кожа-пријателски,помек од мека, која доставување на мирен сон и одвраќање-слободен ноќи за вас.Дечко nightshirt за жените направи да се чувствувате comfortable Enjoy мирен, удобен, пот-слободен ноќи.ОБЛЕКА ГРИЖА за Поддршка на gand миење или благ машина за миење,на ткаенина е издржлив,еван по повеќе мие.Совршен за sleepwear, loungewear и дури и одат надвор.Копче пред sleepshirts е погодно за sleepwear и loungewear.Копчето отвори дизајн е лесно да се прилагоди деколте и полетување, кои носат ви ultr-релаксирачка искуство.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК - Свила Sleepwear се од суштинско значење за спиење за секој ноќи.Препорачливо е да се користи перење кеса за да се спречи боење и оштетување на облека.3937 инчен).Секси бедрото должина и длабоко v деколте дизајн покажува вашиот шармантен крива. 5 достапни Големини : S (НИ S(4-6), ЕУ 34-36, FR 40, 44) M (САД M(8-10), ЕУ 38-40, FR 42, ТОА 46) L (НИ L(12-14), ЕУ 42, FR 44, ТОА 48) XL (НИ XL(16-18), ЕУ, 44, FR 46, ТОА 50) XXL (НИ XXL(20-22), ЕУ 46, FR 48, ТОА 52)Големина : Постојат 5 големини (S, M, L, XL, XXL) на располагање за следниве листата.За подолго носење, ве молиме да ја зајакнат копчиња пред машина за перење за да се избегне копчиња испаѓање.Одличен подарок за жена или пријател. 5 Големини на располагање : .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите