.

.

Ekouaer Жените Долг Ракав Сатен Sleepshirt Копчето Надолу Nightgowns Свила Nightshirt Pajama Врвот Sleepwear S-XXL

Ekouaer Жените Долг Ракав Сатен Sleepshirt Копчето Надолу Nightgowns Свила Nightshirt Pajama Врвот Sleepwear

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Одличен подарок за жена или пријател.Мала тежина сатен материјал со свилен се чувствуваат sleepwear за удобен ноќно спиење.Копче-пред sleepshirt кој notched јака, контрастот piped скратува средината на бедрото должина.Облечен во овој краток ракав сатен sleepshirt може да донесе чиста удобност секогаш кога ќе се стави на.Изрез јака Nightshirt, класичен и безвременски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите