.

.

Cappuccino led неонски Знак #31129 произведено во САД

Cappuccino led неонски Знак 31129 произведено во САД

мислење на клиентот:

DEN 2246.40
Достапност
Во достапна форма

Cappuccino Неонски Знак Flex Светлина Знак Led Неонски Обичај Партија Дом Соба Ѕид Декорација Свадба Led Неонски Знак.LED неонски знак е одлична за внатрешна употреба, особено за Свадба Фото Кабина, Роденден, посебно повремени настан, дома или во ресторан декорација осветлување, како што се архитектонски осветлување решение, празник декоративни осветлување решение итн., Идеален замена за традиционалните неонски светла, нуди дарежливи и живописни бои.Нема темни дамки & доследно боја во текот на целиот јаже светлината, за да не се грижите за кревка Ниско потрошувачка на енергија : супер-светли LED светло работи со ниска температура.Сите светлината се шири и целосно мазни, светлечки многу дури и.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите