.

.

Куршум Вибратор Брадавица Clitorals Stimulator, Батерија Водоотпорен со 10 Вибрации Режими Вагинален Анален Г-точката Клиторис Massager Секс Играчка за Жени Двојки

Куршум Вибратор Брадавица Clitorals Stimulator, Батерија Водоотпорен со 10 Вибрации Режими Вагинален Анален

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

☆ Различни Брзини & Обрасци : мини електрични стапче massager има 10 начини, можете да изберете различни начини да масажа на вратот, грбот, половината, рамената, нозете и нозете според вашите потреби.И флексибилна глава може да се користи за длабока ткиво масажа, нека вашите мускули се постигне крајната релаксација. ☆ Тивка & Водоотпорен : Бучава е помалку од 50 db, не грижете се за вознемирувачки другите.Да се направи на трајни силикони и еден-парче дизајн, со IP65 водоотпорен функција. ☆ USB Полнење : Преносни полнење дизајн, можете да ја користите моќта банка, USB приклучок за брзо полнење до 1,5 часа и може да се користи за 2 часа со долг животен век. ☆ Пренослив Дизајн : Нашата стапче massager е мал.Куфер или џеб, компактни и лесни форма фактор и патување-friendly големина прават тоа полесно да се носат кога ќе излезе. ☆ По-Продажбата на Услугата : Ние ќе се потрудиме да ги задоволи секој клиент.Ако имате било какви прашања во врска со нашите Мини рачни massager, ве молиме контактирајте со нас , ние сме во вашата услуга.Материјал:Силикони, ABS Водоотпорен:IP65 Водоотпорен Тивко : .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите