.

.

Alla Осветлување 2 парчиња Супер Светло 7440 T20 6000K Белата LED Светилки Back-up Обратна Задните Пак Сигнал Blinker Светлина Светилки Компатибилен со 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 350Z

Alla Осветлување 2 парчиња Супер Светло 7440 T20 6000K Белата LED Светилки Back-up Обратна Задните Пак Сигнал

мислење на клиентот:

DEN 1492.80
Достапност
Во достапна форма

2 парчиња Супер Светло 7440 T20 6000 K Белата LED Светилки Back-up Обратна Задните Пак Сигнал Blinker Светлина Светилки Компатибилен со 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 350 Z.Вграден-во smart IC тековната controler за подобро светла перформанси, висок квалитет и висока осветленост LED чипови.T20 Оптоварување, Крстот Референтен Број : 992, 7440 A, 7440 AL, 7440 NA, 7440, 7440 LL, 7440 ST, 7440 NA, 7441, 7443, 7443 LL, 7443 ST, 7444 NA, W21 W, 7444 NAK, 7444 NAKCLCP, 7743-SCK, 7443 NAK, 7443-SRCK, 7443-CK, WY21 W, W21/5 W, WY27/8 W, итн.Работен Напон : 12 V~18 V; Работна Сила : 6.5 W, Водоотпорен : IP67. Гаранција : Целосно 12 Месеци од производителот дефект и животниот век на техничка поддршка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите