.

.

Диви Змија Rattlesnake Песјаци Долго Се Постигне Рака Назад Чеша Scratcher 23 L - Омилени Décor!!!

Диви Змија Rattlesnake Песјаци Долго Се Постигне Рака Назад Чеша Scratcher 23 L - Омилени Décor!!!

мислење на клиентот:

DEN 1483.20
Достапност
Во достапна форма

Оваа Тематските Назад Scratcher Скулптура 23.25" 2.5" долг и 1.75" длабока околу.Тоа тежи околу 7 унци.Оваа Тематските Назад Scratcher Скулптурата е направен од дизајнерот смола, рачно насликани и Боја може да варира од Секоја назад scratcher доаѓа со виси јазол навистина назад scratcher, со рачка на rattlesnake опашка и пар значи песјаци како scratcher дел.Нашите rattlesnake назад scratcher ќе се земи за во фотографии не се опфатени со назад scratcher.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите