.

.

2X Галакси Забелешка 20 Ултра Задна Камера Назад Стаклена Леќа Замена за Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра 5G (Сите Превозници) +Поправка Алатки (Мистик Бронза)

2X Галакси Забелешка 20 Ултра Задна Камера Назад Стаклена Леќа Замена за Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

1-Галакси забелешка 20 ултра камера стакло замена ,Компатибилни со : Samsung Галакси забелешка 20 ултра (Сите Превозници) Што се користи за замена на оштетени/скршени/изгребани камера стакло поклопец на леќите на вашиот уред. 2-Сосема нов и 100% реално стакло на камерата леќи на камерата. 3-Пакет : 1) 2 Парчиња камера стакло,2 Парчиња инсталација Лепило ;2)Подарок Алатка за Полнење,за брза и лесна инсталација. 4-ве Молиме becareful кога ќе го замените стариот стакло и да се справи со скршеното стакло во соодветен начин.таму не мора упатствата во пакувањето.Ако сте прв пат да се направи оваа работа,ние ви препорачуваме да ги проверите видео на Youtube. 5-производот е дадено од страна и ќе добиете тоа брзо.Ако имате прашања во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2 X Галакси Забелешка 20 Ултра Задна Камера Назад Стаклена Леќа Замена за Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра 5 G (Сите Превозници) +Поправка Алатки (Мистик Бронза).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите