.

.

Електрични Грлото на Massager, 4 Вратот Massagers за Глава Масажа на Вратот Massager 6 Масажа Режими на USB Полнење на Грлото на Massager за Стариот Човек, за Секојдневна Употреба(црве?

Електрични Грлото на Massager, 4 Вратот Massagers за Глава Масажа на Вратот Massager 6 Масажа Режими на USB

мислење на клиентот:

DEN 1343.76
Достапност
Во достапна форма

【USB полнење на грлото на massager】Преносни вратот massager со 1000m Ah голем капацитет на батеријата.Компатибилен со USB полнење за 1-3 часа, 15 минути на користење на ден, 4 дена од континуирана употреба, долго траење на батеријата. 【Топла облога massager со автоматско исклучување функција】вратот massager е опремена со 15 минута автоматско исклучување функција за да се обезбеди безбедно масажа искуство.Тоа е лесно да се користат преку интелигентни говорна порака.Тоа е најдобриот подарок за семејството. 【6 масажа режими】Microcurrent пулсот симулирани човечкото тело масажа има 6 масажа режими, имено, акупунктура, масажа, акупресура, месење, ковале, и во комбинација масажа режими. 【9 ниво на ниво на рамото massager】9 опрема сила нивоа може да ги исполни вашите различни масажа потреби во различни времиња, ве молиме обидете се од мали до големи. 【4 вратот massagers за глава масажа】вратот massager е дизајниран со 4 масажа глави и 42 ℃ на отпорност на топлина.Тоа може да се ублажат рамена болка и замор, ослободување на вашето тело напнатост, и постигнување на длабока релаксација.Функција : 1. Вратот massager е дизајниран со 4 масажа глави и 42 ℃ на отпорност на топлина.Тоа може да се ублажат рамена болка и замор, ослободување на вашето тело напнатост, и постигнување на длабока релаксација.2. Microcurrent пулсот симулирани човечкото тело масажа има 6 масажа режими, имено, акупунктура, масажа, акупресура, месење, ковале, и во комбинација масажа режими.3. 9 опрема сила нивоа може да ги исполни вашите различни масажа потреби во различни времиња, ве молиме обидете се од мали до големи.4. Преносни вратот massager со 1000m Ah голем капацитет на батеријата.Компатибилен со USB полнење за 1-3 часа, 15 минути на користење на ден, 4 дена од континуирана употреба, долго траење на батеријата.5. Вратот massager е опремена со 15 минута автоматско исклучување функција за да се обезбеди безбедно масажа искуство.Тоа е лесно да се користат преку интелигентни говорна порака.Тоа е најдобриот подарок за семејството.Како да го Користите : Microcurrent пулсот симулација на човечкото тело масажа, 6 масажа режими (акупунктура, масажа, акупресура, месење, ковале, во комбинација масажа на владата), 9 сила одделение може да ги исполни вашите различни масажа потреби во различни времиња, ве молиме обидете се од мали до големи.Долго притиснете за да го вклучите, кратко притиснете за да го промените режимот, долго притиснете за да го вклучите off Specification : Предмет Тип : Електрични Грлото на Massager Моќ : 3 WVoltage : DC5 VHeat Отпор : 42℃Масажа Начини : 6 modes Massage Сила : 9 брзини adjustable Massage Time : 15 минути/time Battery Капацитет : 1000m Ah литиум батерија (Батеријата Вклучена)Батерија Режим.

Клучни карактеристики

Item Type:
Electric Cervical Massager
Power:
3W
Voltage:
DC5V
Heat Resistance:
42℃
Massage Modes:
6 modes
Massage Strength:
9 gears adjustable
Massage Time:
15 minutes/time
Battery Capacity:
1000mAh lithium battery (Battery Included)
Battery Mode :

Им се допаѓа и на купувачите