.

.

NYMFY Shiatsu Massager за Вратот и Врати со Топлина - Длабоко Ткиво 3D Месење Масажа Перница за Мускулите Стрес Олеснување и Опуштање, Дом, Автомобил, Канцеларија Користат Соод

NYMFY Shiatsu Massager за Вратот и Врати со Топлина - Длабоко Ткиво 3D Месење Масажа Перница за Мускулите Стрес

мислење на клиентот:

DEN 815.76
Достапност
Во достапна форма

СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ : 4 длабоко месење греење јазли и 12 мали јазли за максимална целосна релаксација на телото и мускулите на грбот.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : погоден за вратот, грбот, рамената, стомакот, бутините, телиња, и нозете.ЦЕЛОСНА КОНТРОЛА на дофат НА ВАШИТЕ ПРСТИ : двонасочно авто-обратна ротација, 3 степени на брзина избор, како и да се изгради-во греење се сите само еден допир на раката.УЖИВАЈТЕ во било КАДЕ : доаѓаат со ѕид адаптер и автомобил полнач во појавување на торбичката, лекување на себе си убав релаксирачката масажа дома, во канцеларија или во вашиот автомобил.КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ & SAFE : двоен слој на еластична & дише ткаенина, премија СТП кожа може да се чистат со брз избрише, 15 минути авто затвори за безбедност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите