.

.

Comfier Cordless Рака Massager со Топлина се Загрева Прст Massager 3 Компресија Режими, Компресија Месење Масажа за Артритис, ја Подобрува Прст Циркулација,Карпален Тунел Црна

Comfier Cordless Рака Massager со Топлина се Загрева Прст Massager 3 Компресија Режими, Компресија Месење Масажа

мислење на клиентот:

DEN 1848.00
Достапност
Во достапна форма

Крајна Рака релаксација - Comfier Електрични Рака massagers се специјално дизајнирани да го усвојат компресија масажа и смирувачки греење да се поглезите секој дел од вашата рака и работа на прсти и стави на запалената да се обезбеди вкупно релаксација.На massager помага да се смири било јазли и ефикасно олеснување на карпален тунел и леснотија прст болки.Притисок Масажа - Comfier Рака Дланка Massager е изграден во моќен притисок за масажа на сите страни на вашите раце со 3 притисок Режими & 3 интензитет нивоа.На massager дизајниран режими помогне да rhythmically pressurize целата рака почнувајќи од зглобовите на дланките и прстите.Благотворно Топлина Терапија - Comfier Рака Потоплите Massager со 3 изборен греење нивоа може да помогне да се задржи вашите раце топли и влажни спречи сушењето.Електричен рака машина обезбедува пријатна топлина терапија која ја промовира циркулацијата на крвта за раце и олеснување на болка во мускулите,вкочанетост и ладни прсти и дланка.Wireless & Преносни - Comfier cordless massager смирува рацете и прстите од врвот до дното дека за релаксирање на чувство.Вградената батерија само треба да се полни со користење на обезбедениот USB кабелот.Овој безжичен рака потоплите машина е лесен & преносни.Лесен за употреба дома,во канцеларија или во движење.Подарок за Мајка ми & Тато - Добиете на вашите раце масиравме и чувство освежен со користење на раката масажа алатка, Идеален божиќ подароци за Мама,девојка,жена за болка и циркулацијата.Прст massager е едноставна операција е погоден за стари и средовечни луѓе.За било која причина, се врати за целосно рефундирање во рок од 30 дена, ако не се задоволни.Comfier Батерија Рака Massager со Топлина за Жените и Мажите.Cordless Електрични Massager со 3 Начини и 3 Интензитет и Нивоа, на Прстите да Дланки, Компресија Месење Масажа Обезбедува за Прст Вкочанетост, Зглобовите и Студени Раце, 3 изборни нивоа на греење терапија.Comfier Безжична Рака Massager со Топлина -3 Нивоа Компресија & Греење,Батерија Рака Massager Машина за Карпален Тунел,Идеален Подарок за Жените.Едноставно се стави вашите раце во рака massager машина и да уживате во 5 до 15 минути компресија масажа.Можете да добиете на вашите полни раце да земе здив и да се релаксираат замор & болка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите