.

.

WECDS Овлажнител Спалната соба Кул Магла Бебиња-Голем Капацитет за Исклучување на Арома Машина за Далечинска Контрола

WECDS Овлажнител Спалната соба Кул Магла Бебиња-Голем Капацитет за Исклучување на Арома Машина за Далечинска

мислење на клиентот:

DEN 3359.76
Достапност
Во достапна форма

★ 6 L голем капацитет, не треба да додадете вода често, еднаш додадена вода за повеќе од 15ч. ★ Филтер и се прочисти водата, отстранете мирис, филтер мулти-честички нечистотии, како и ефикасно намалување на навреденост предизвикани од бел прав (белиот прав формирана од страна на калциум и магнезиум јони во вода од чешма). ★Интелигентни и постојана влажност, во реално-време за откривање на внатрешна температура и влажност вредност, прилагодлив опсег е 45-80%, одберете потребната температура во зависност од вашите потреби. ★Можете да додадете овошје/цвет чај да се отстрани мирис и да се задржи на воздухот е свеж.Во исто време на humidification, целата куќа е свеж. ★Далечински управувач биохемиски искуство, повеќе пригоден, тоа е погоден за ноќно спиење или неповолно стари лица користење, прилагодување на автоматски времето, без разлика на вода во секое време.Име на производ : Овлажнител Материјал : ABS Капацитет : 6 L Прекинувач : далечински управувач Напон : 220 V Моќ : 28 W~50 HZ Humidification износ : 250ml / H Mute : ≤36m A Функција : ароматерапијата машина / ултразвучно / atomized humidification Применливи места : дом / канцеларија Сигурност заштита : недостаток на вода и енергија Совети : 1. Поради прирачник за мерење, големината може да биде малку различен, ве молам, прости ми, ви благодариме! ★Мерки на претпазливост : прирачник за грешка при мерење на прирачникот производ е 1 см, што е нормално.Поради разликата помеѓу светлината и екранот, сите производи слики се направени во вид.Постојат некои нормални бои.Времето за испорака е околу 15 работни дена.Ако не се добие производ во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите