.

.

Cuccio Про во Прав лак на Ноктите Боја Натопи Систем - Таа Трепет 8 X 0.5 Мл, 8count

Cuccio Про во Прав лак на Ноктите Боја Натопи Систем - Таа Трепет 8 X 0.5 Мл, 8count

мислење на клиентот:

DEN 646.80
Достапност
Во достапна форма

Нула Време на Сушење и идеални за секојдневна употреба.Со Носат-способност на гел и трајност на акрил.Трајна боја.Оваа прав полски користи нова технологија за производство на фантастичен начин на примена на трајна боја на ноктите и нуди одлична алтернатива за Гел за полски.Тоа се создаде убава нокти и е лесно да се примени за максимална профитабилност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите