.

.

Morovan Натопи во Прав Помине Комплет - 8 Бои Потопување во Прав Помине Комплет Стартер со База на Врвот Грб Activator Четка Saver Помине Натопи во Прав за Потопување Ноктите Н?

Morovan Натопи во Прав Помине Комплет - 8 Бои Потопување во Прав Помине Комплет Стартер со База на Врвот Грб

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Како се негува натопи во прав помине комплет стартер вклучуваат 8 бои натопи во прав, 4 шишиња натопи во прав течноста на база на грбот, горниот слој, activator, четка saver, 1 помине четка,1 нокти датотека, 1 натопи во прав послужавник, 2 натопи во прав гел четка замена.Morovan сите-во-едно бои потопување во прав помине комплет вклучува сè што ви треба да ја заврши вашите нокти.НЕ СВЕТИЛКА ПОТРЕБНИ s Ден, Мајки Ден.MOROVAN натопи во прав помине комплет : Најдобра опција за нокти почетници startup помине технолошки професионалци и салони; се Користи на природни нокти лажни нокти, ноктите совети, и така натаму.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Нашата натопи во прав нема потреба помине светилка за лекување и лесен за користење, која може да го спаси време на ноктите уметност и не би го оштети вашиот ноктот и рацете.ДОЛГОТРАЈНИ : Со голема издржливост, чип-отпорни, го натопи во прав комплет е добар начин да се добие нокти, трае 3-4 недели или повеќе.НЕ YELLOWING : MOROVAN натопи помине во прав е направен од здрава формула, не-yellowing, силна лепливоста, и долго-траен сјај.НЕМА ПОМИНЕ СВЕТИЛКА ПОТРЕБНИ Се : натопи во прав нема потреба помине светилка за лекување и лесен за користење, која може да го спаси време на ноктите уметност и не би го оштети вашиот ноктот и рацете.ЧЕКОР 1 : Датотека на ноктите.ЧЕКОР 2 : Удар на ноктите за целосно сува и масло бесплатни помине површината.ЧЕКОР 3 : Избрише исклучување на ноктите прашина со прашината на четка.ЧЕКОР 4 : ставете тенок слој на база на грб, а потоа брзо длабоко се натопи ноктите во прав.ЧЕКОР 5 : Избрише исклучување на вишокот на прав, се применуваат activator да брзо се исушат ноктите, а потоа чекаат за 60-тите години.ЧЕКОР 6 : Повторете го чекор 4-5. ЧЕКОР 7 : ставете тенок слој на врвот грб, почекајте за 3-4 минути, а потоа датотека нерамна помине површината.ЧЕКОР 8 : нанесете тенок слој на горниот слој еднаш и оставете ја да се исуши.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите