.

.

3 x 28g/Кутија Зелена Блесне Сјајот Хексагонални Sequins Paillette Натопи во Прав и Јасно се Натопи во Прав, Долго-траен Ноктите Без УВ Светлина се Потребни

3 x 28g/Кутија Зелена Блесне Сјајот Хексагонални Sequins Paillette Натопи во Прав и Јасно се Натопи во Прав,

мислење на клиентот:

DEN 310.32
Достапност
Во достапна форма

28g/Кутија Зелена Блесне Сјајот Хексагонални Sequins Paillette Натопи во Прав Ноктите Потопување Нокти Долги-трајни Ноктите Без УВ Светлина е Потребно.Натопи во Прав N.W. : 28g / тенџере = 0.98 мл / тенџере.Количина : 1 парчиња / set.Ефект : Ноктите и Гел лак Позлатен Ефект.Клучни Точки : 1) Долготрајни под Точни Натопи Помине Работата Чекори; 2) се Применуваат Натопи во Прав Еднакво на Ноктите; 3) на Бои На Ноктите Совети Прикажани во Слики беа Направени на Лажни Нокти Совети со 2 Слој / Слој на Натопи во Прав.И Бои на Лажни Нокти Совети Малку Ќе Изгледа Малку Различни Од Бои на Вистински Ноктите. 4) Лесно да се биде Потопено Надвор Од лак Смена Подлога.Ако Ви Треба Помош Whe.Купуваат заедно и спаси 12.84%, Земете Голема доза 1 x Сјајот Натопи на Број 125 1 x Сјајот Натопи на Број 126 1 x Јасно се Натопи во Јасна Боја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите