.

.

Cuticleuticle Тример со Cuticle Тласкач Комплет,Cuticle Nippers Професионални Нерѓосувачки Челик Cuticle Nipper и Тласкач Поставите Трајни Педикир Маникир Алатки,За Нокти и Ноктите

Cuticleuticle Тример со Cuticle Тласкач Комплет,Cuticle Nippers Професионални Нерѓосувачки Челик Cuticle Nipper

мислење на клиентот:

DEN 283.20
Достапност
Во достапна форма

[Премија од не ' Рѓосувачки Челик За Трајни Квалитет] : На cuticle смена во собата е направен од нерѓосувачки челик, која обезбеди долгорочна сечење на работ и не рѓа проблем.Ќе добиете прецизни намали секој пат кога ќе го користите.Тоа е мора да се има помине алатка за да се отстрани лак. [Справи со Deslgn] : Ергономски заоблени се справува со текстура за природни зафат, не се лизга справи дава удобен зафат за лесна контрола, без влечење или tugging,која ќе ви овозможи да се самоуверено ја користите оваа алатка, кога ќе сечење на кутикулите,уживање во салон за убавина-како нокти.погоден за употреба дома, спа и салони. [3-ВО-1 Мулти-Функционални Маникир И Педикир Алатка] : пратката вклучуваат cuticle тример, cuticle тласкач и монтажа на лак scraper.Тоа е голем козметички алатка за маникир и педикир употреба кои може да ги отстраните мртвите кожата или лак од нокти. [Лесно Да се Чисти] : Овие cuticle смена алатки се лесни за чистење; Едноставно да го избришете ги со алкохол по употребата и слајд на пролет надолу за чување лесно да се носат и продавница. [24 Часа Сервисен Центар] : Ние се гордееме со доставување на квалитет на производот.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде 100% задоволително решение.Зошто да го одберете нас ?✔ Ергономски дизајн,Криви нож работ одговара на ноктите.поудобно.✔ Не се лизга дизајн,не е лесно да се падне, ноктите се грижи толку лесно .✔ Медицински одделение од нерѓосувачки челик,ефикасно да се избегне инфекција,pease бидете сигурни дека.⭐ Топло Совети : 1 : Чувајте ги подалеку од вашите деца во случај тие да се hurt2 : По секоја употреба, ве молиме да алатката се чисти, се стави на пластичен капак на вилицата на алатката, а потоа го стави во посебна алатка кеса за да се спречи сечилото од се оштетени поради колизија или случајно се откажат.ЗАБЕЛЕШКА : Алатките се суви и чисти пред да го користите.Пакување, Вклучувајќи : 1 Помине Trimmer1 Помине Cuticle Pusher1 Триаголник Cuticle Тласкач.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите