.

.

Siskiyou Спортски МАК Кабелот Нараквици

Siskiyou Спортски МАК Кабелот Нараквици

мислење на клиентот:

DEN 179.76
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Лесно се прилагодува за да се вклопи во вашиот зглоб.Висок квалитет на кабелот за издржливост.Длабоко врежани метал тим логото.Официјално лиценцирани МАК производ.Длабоко врежани метал тим логото.Лесно се прилагодува за да се вклопи во вашиот зглоб.Одличен начин да се покаже исклучите вашиот Green Bay Packers гордост.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите