.

.

RLECS 2 парчиња Универзална Алигатор Клипови Крокодил Стеги Max 10A 1000V за Multimeter Тест Води (Црвена + Црна)

RLECS 2 парчиња Универзална Алигатор Клипови Крокодил Стеги Max 10A 1000V за Multimeter Тест Води (Црвена +

мислење на клиентот:

DEN 182.16
Достапност
Во достапна форма

Универзална Алигатор Клипови Крокодил Стеги;.Обвивка : мека гума, ПВЦ хидроизолација обвивка;.Крокодил клипот има анти-лизга дизајн, не е лесно да се лизга, удобен и издржливи;.МАКСИМАЛЕН напон : 1000 V; Max струја : 10 A.На 0.08 инчен дијаметар отворање на е погоден за повеќето тест доведе совети.Максимална струја : 10 A Max напон : 1000 V Должина : околу 66mm Пакет Содржина : 1x Црвено алигатор клип 1x Црна алигатор клип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите