.

.

DaFuRui dc Напон Екранот,6pcs Мини Дигитален Voltmeter 0.36 Инчен Три-Жица DC 0-100V Дигитални Voltmeter Тестер на Напон Обратна Поларитетот Заштита и Точни Притисок Мерење(Сина)

DaFuRui dc Напон Екранот,6pcs Мини Дигитален Voltmeter 0.36 Инчен Три-Жица DC 0-100V Дигитални Voltmeter Тестер

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

★【Одличен Квалитет】Дигитални Voltmeter DC 0-100 V 0.36 Инчен Три-Жица Тестер на Напон Метар,Инсталирате дупка : 23 * 14.2 mm. ★【Откривање на Напон】DC0-100 V; погонски Напон : 4.0-30 V; Работат на струјата :

Клучни карактеристики

Operating Voltage:
4.0-30V

Им се допаѓа и на купувачите