.

.

Едвард & Ко Налепница Гроздобер Ангели Ангели Decal Етикета Наставниците Училиште Занаети Плик Печати Гардероби за Шлемови Scrapbooking (Пакет 90)

Едвард & Ко Налепница Гроздобер Ангели Ангели Decal Етикета Наставниците Училиште Занаети Плик Печати Гардероби

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Квалитет Сјајни Затворен Отворено Винил. (не се од хартија).Одберете количина (2,54,90) големина : 1.25 во секој од нив.Материјал : Квалитет Сјајни Затворен Отворено Винил. (не се од хартија).Може исто така да бидат заинтересирани во други налепници од нашата продавница.Одлично за плен торба подароци.Scrapbooking.На совршено ќе ја нагласи вашата лаптоп .Тие, исто така може да се користи на било каква мазна површина.Само чисти од масти и се чувствуваат слободни да се применуваат нашите налепница.Гроздобер Ангели Ангели Етикета Налепница Decal Плик Печати НАПРАВЕНИ ВО САД Направен од Висок Квалитет на Сјајни Затворен Отворено Винил (хартија labels може да се исуши и да падне со текот на времето..ОВИЕ САКАЈТЕ) Секоја Етикета е повеќе од 1.25" Круг На 4" x 9" Листови Училиште Занаети Плик Печати Гардероби Шлемови Остатоци резервации Одлична за плен торба подароци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите