.

.

2022 Божиќ Прозорец Налепници DIY Златни Снегулки Ѕид Decals за Дневна Соба Расадник Стакло Нова Година Фестивал Дома Декорација

2022 Божиќ Прозорец Налепници DIY Златни Снегулки Ѕид Decals за Дневна Соба Расадник Стакло Нова Година Фестивал

мислење на клиентот:

DEN 645.12
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Направени со висок квалитет пренослив и водоотпорен пвц налепница.Големина е за повикување само.Големина која може да се залепи слободно.Тоа може да се примени на било каква мазна и чиста површина како што се ѕидови, врати и прозорци кабинети и сл.Не се погодни за валкани или груби површини.Лесно да се примени лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме.Јас ќе ви дадам одговор кој што ги задоволува вас.Карактеристики на производот : Еко-пријателски ПВЦ Отстранлив водоотпорен Можат да се применат на било каква мазна и чиста surfacessuch ѕидови, врати и прозорци плакарот итн.Украсете го вашиот дом направи повеќе романтична НЕ се погодни за валкани или груба површина Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите.Но, НЕ може повторно да се употребуваат откако се применува Поради различни следи и светлина ефект вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите