.

.

Бебе Коза Ѕид Decal Животинско 3D Удрил Ѕид Уметност Налепница Детска Соба Оркестарот Удрил Ѕид Уметност Отстранлив Постер Винил decals За Спалната соба Дневна Соба Playroom

Бебе Коза Ѕид Decal Животинско 3D Удрил Ѕид Уметност Налепница Детска Соба Оркестарот Удрил Ѕид Уметност Отстранлив

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Високо Квалитетни ПВЦ,Големина : Најдолгата страна 32 инчи (80 цм); Ако ви треба прилагодена големина, ве молиме контактирајте со нас.Реални и симпатична : боја нема да исчезнат, но остануваат светли и шарени!Тоа не ќе остави чуден или леплива остатоци на вашите ѕидови и нема да ја оштетат decal.Овој DIY ѕид налепница е најдобар декоративни decal во.Идеален за декорација : Нашата налепници се идеални за украсување домови, канцеларии, итн.Фрижидери, suitcases, табели, ѕидови, компјутери, папки, мобилни телефони, гитари, автомобили, велосипеди и други мазни површини додаваат за нивната убавина.Покрај тоа што е симпатична и единствен, ова decal нема да остави белег или остатоци на вашиот ѕид, како и други евтини налепници!.Како да го користите : Земете налепница ви се допаѓа, избришете ја површината се чисти, кинењето хартија исклучите назад, и се стави налепница на.Може да се држи на налепница било каде ви се допаѓа, лесно да се држи и да се отстрани тоа, и остави никаква трага.Без разлика дали тоа е во канцеларија или дома, тоа ќе создаде чувство на смешни;.Ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !.Ѕидот Налепници ѕид оркестарот Смешно Decals 3 D Уметност Дома Декор Винил Налепница Позадина за Соба Ѕид,на Врата, Фрижидер, Тоалет ,Бања, Стаклена Врата, Када, Миење ,бебе соба, Спална соба, Детска Соба На винил со висок квалитет е рачно изработени, кои изгледаат повеќе домот, и удобно, за разлика од другите печатени евтини ѕид налепница.Сите наши налепници се еколошки, не-токсични и не ја напушти која и леплива остатоци кога отстранети како што тие доаѓаат со вода-базирани лепило.Украсување прават лесно, со додавање на ѕид decals или мурали на ѕидови, тавани, мебел, прозорци, врати и сл., можете веднаш да се создаде интригантна и уникатен изглед во вашиот дом или канцеларија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите