.

.

Божиќ Нокти Обвива Црвена и Зелена Plaid 3D Decal самолепливи DIY Помине Уметност Налепница Целосна Заврши лак Налепници Уметност Дизајн за Нокти Декорација Божиќ Партиј?

Божиќ Нокти Обвива Црвена и Зелена Plaid 3D Decal самолепливи DIY Помине Уметност Налепница Целосна Заврши лак

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Супер попуст : Купи 1 PC да се добие 90% попуст,само $1.49 од Glumes,купони код : VDU3 S4 AH.Божиќ помине уметност декорација : ќе добиете 1 парчиња помине уметност налепници на тема Божиќ.Симпатична нокти налепници : Божиќ налепници се состојат од различни слатки цртани моделите, како што е Снег човекот,снегулка, елен ,Дедо Мраз итн.Можете да изберете било која шема за декорација на нокти или лица.Девојки или момчиња ќе бидат изненадени кога тие се надвор од Божиќ партија торба!.Safe материјал : Божиќ налепници се направи на безбеден материјали, се самолепливи, не бараат лепак, не ја оштетува ноктите и може да се користи безбедно.Ова е лесен и удобен за носење и лесен за чување.Лесен за користење : ноктите налепница се самолепливи.Едноставно одберете ја саканата шема, излупете го со пинцети и се држи на ноктите.Потоа се закачите на ноктите со нокти датотека или на раката.Тоа може да биде лесно во прилог на ноктите, ноктите или лажни ноктите да ги красат нашите нокти.Исклучителна подароци : ова е Божиќ, најдобриот подарок за децата.Тоа може да се користи за детски роденден партии, Божиќ партии, празник партии и училиште страни.Деца ќе го сакам овие слатки помине decals, едноставна DIY декоративни нокти!.Божиќ Нокти Налепница Мода Нокти Додатоци Нокти Decorations Package Содржина : 1 парчиња Нокти Налепници.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите