.

.

WOKOTO 12 Листови Божиќ лак Налепници Ленти Сет со 1Pc Нокти Датотека Лепило Помине Уметност Обвива Decals Нокти Додатоци за Жени

WOKOTO 12 Листови Божиќ лак Налепници Ленти Сет со 1Pc Нокти Датотека Лепило Помине Уметност Обвива Decals Нокти

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Пакет Содржина : 12 листови Божиќ нокти decals & 1 компјутер месечината форма помине уметност датотеки, секој лист ленти вклучува 14 совети со 7 различни големина за да се сретне големи димензии на ноктите.Многу Лесен За Употреба : Овие ленти се лепливи доволно, вие само може да се стави на неа со стап на ноктите и кора од кога ќе сакате да го отстраните !.Safe Материјал Со Еко Пријателски Техника : Лесно да се применуваат врз вашите нокти со нашите инструкции, ниту еден од лак/Лепак/лак смена се потребни, кои ќе не боли ноктите.Совршена Комбинација : Различна боја и зима, снегулка, елени, снешко, божиќ дизајни се вклучени, секој еден ќе се отвори различни убав ден !.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.ПАКЕТ СОДРЖИНА : - 12 листови лак decals - 1 компјутер месечината обликот на ноктите датотека ФУНКЦИЈА : - 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на - се Каже збогум на хаос на течни лак. - Не, време на сушење - Лесно applicationfinger налепници - долготрајни КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : 1) се Применуваат, на база на грб и да чекаат за сушење. 2) Земете вашиот омилен модел со вашите раце. *Напомена:НЕ ДОПИРАЈТЕ ЈА ЗАДНАТА СТРАНА НА НОКТИТЕ Decals за ДА се ИЗБЕГНЕ МАСЛО НА КОЖАТА И ОСТАВЕТЕ МАЛКУ ПРОСТОР ПОМЕЃУ НОКТИТЕ СО CUTICLE 3) се Држиме за вашите нокти и притиснете ги нежно. 4) се Применуваат на лак на ноктите (Покривање на ноктите целосно) и да чекаат за сушење. 5) Направиле!ТОПЛО ЗАБЕЛЕШКА : Не се Применуваат На Cuticle И Кожи.Оставете Малку Простор Помеѓу Ноктите со Cuticle, Па Налепници Може да се Задржи Подолго.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите