.

.

IBDI Лист и Мода Нокти Decals / Лизгачи за Маникир или Педикир, Decal за Нокти, Лизгачот за Маникир и Педикир, Помине Уметност

IBDI Лист и Мода Нокти Decals / Лизгачи за Маникир или Педикир, Decal за Нокти, Лизгачот за Маникир и Педикир,

мислење на клиентот:

DEN 136.56
Достапност
Во достапна форма

Листот и мода нокти decal за маникир или педикир.Доволно за 36 ноктите.Лесен за употреба, влажно и применуваат пред гел лак врвот грб.Да креирате прекрасни помине уметност.Користите дома или ноктите техничари можат да ги користат во професионални салон.Decal нагласува : IBDI waterslider помине decals #Шарени 46 Апстракт лист и дизајнер Доволно за околу 36 ноктите Лесен за употреба, влажно и применуваат пред гел лак врвот грб.Прекрасни дизајни за маникир и педикир Користите дома или ноктите техничари можат да ги користат во професионални салон Лесно да креирате прекрасни помине уметност Дизајн за нокти decal : Цвеќиња, Цвеќиња, Лисја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите