.

.

Помине Уметност Налепници за Жените Помине Уметност Резерви, 12 Листови Цвет Вода Трансфер Помине Decals Розова Праска Цвет Нокти Decals Помине Уметност Додатоци Лето DIY ?

Помине Уметност Налепници за Жените Помине Уметност Резерви, 12 Листови Цвет Вода Трансфер Помине Decals Розова

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

КОЛИЧИНА - ќе добиете 12 листови Розова Праска Цвет дизајн на нокти налепници, кој ќе направи да се повеќе модерни.ПОВОД - Ова е најдобриот подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, роднини, пријатели.Погоден за домашна употреба и ноктите салони.ЗДРАВСТВЕНО БЕЗБЕДНО - Нашите производи се развиени како еколошки материјали, строга квалитетот на тестирање, долго-траен и не се ограничени на било помине стилови.Само да ги користите за безбедно и сигурно.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Вода трансфер лепило дизајн, лесно ракување, само неколку минути дека може да се направи добра работа со инструкции.Ви ПОМАГА - Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе реагираат на вас како е можно поскоро и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми.Карактеристики - 12 листови на ноктите decals во еден поставување Одговара на било помине стилови - Повеќе и модерен стил - Изработени од нетоксични бои на боја на позадина на ноктите и сув излезе. 4. Влажни вашите нокти со вода. 5. Moisten на ноктот, со користење на пинцети нежно извлечете ја налепницата на ноктите површината со лицето нагоре и притиснете цврсто. 6. Користете хартиена крпа да нежно избришете го вишокот на вода на површината. 7. Се применуваат topcoat на ноктите за да се заштити налепница за долготраен професионален нокти изгледаат или се однесуваат слој на транспарентен лак. 8. Сега сте подготвени да се прикажи ги исклучите вашите убави нокти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите