.

.

10 Ролни Ѕвезденото Небо Помине Фолија Мермер Дизајн Налепници Поставите Трансфер Лепило Decals Нокти Совети Помине Уметност DIY Декорација за Полнење

10 Ролни Ѕвезденото Небо Помине Фолија Мермер Дизајн Налепници Поставите Трансфер Лепило Decals Нокти Совети

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Разни Модели : Пакетот вклучува 1 Кутии различни Ѕвезденото небо дизајни на Нокти Фолија Налепница(со складирање кутија).Ѕвезденото небо Мермер шема дизајни,им даде на вашите нокти уникатен шарм.Нема Повредени Вашите Нокти : Изработени од не-токсични материјали, овие foils се безбедни за употреба.Оваа серија на производи, сите развиени како еколошки материјали за бремени жени или деца, и не се ограничени на било кожата квалитет.Со соодветна апликација, можете да ја добиете вашата поставен на ноктите дома.Лесно да се Примени : Притиснете го фолија на ноктите по примена на Трансфер лепак, само неколку секунди, ќе може да се добие парична казна помине уметност дизајн.Тоа може да се користи за редовно полски и УВ гел лак.почетниците, исто така може да се добие совршен помине уметност дизајн во минути.Широко се Користи : Помине Уметност Foils создаде совршена Мермер Ѕвезденото небо заврши за било полски боја.(Смели бои под како црна или темно боја на ноктите гел ќе биде подобро).Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Ние се обезбеди 100% задоволство, поддршка, ако не ви се допаѓа, контактирајте со нас, и ќе добиете наплата без услов во рок од 30 дена.Ако ви се допаѓа, ве молиме оставете ги вашите пријатно искуство преку вашиот активен зборови.Моделот Име : Ѕвезденото небо мермер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите