.

.

Денот На Вљубените Помине Уметност Налепници Decals Помине Материјали Помине Додатоци Украси За Нокти Налепници Секси Кул Девојки Целосна Покрива Усните Симпатична

Денот На Вљубените Помине Уметност Налепници Decals Помине Материјали Помине Додатоци Украси За Нокти Налепници

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

✨【Она што Ќе Добиете за】12 Листови кул улица нокти налепници за секси усни, кул девојки и многу повеќе посебни помине уметност и сл. ✨【Дизајни Тема】тема на Кул Девојка Нокти Налепници серија е да се покаже себеси, заднината, и копнеж за слобода. ✨【Подароци】Овие нокти decals се големи подароци за вашите најблиски или пријатели, нокти налепници се совршени за ноктите од прстите и ноктите украси.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти. ✨【Безбедно】 Помине decals се изработени од еколошки материјали, не-токсични, не ограничувајќи се на било ноктите, можете да го користите за безбедно, уживајте во вашиот сопствен блескав изглед ноктите и добро време. ✨【100% Гаранција】Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и 100% Пари Гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем.Спецификација : Предмети : Нови Пристигне Вода Трансфер Налепница Лист Големина : 6.3x5.4cm Обрасци : Секси усни, кул девојки, писма, долар, виножито, апстракт лице Особина : Ултра-тенок налепница, лесно да се примени на ноктите Пакет, Вклучувајќи : 12 Листови кул девојки,Секси Усна Вода Нокти Налепници за тоа Како да го користите 1.Трим, чистење и полирање на ноктите; боја на позадина во боја на ноктите и сув излезе. 2.Отстрани филмот на производот,отсечени patter и се фрлам во вода 10-20 секунди. 3.Moisten ноктите, се држи на patter во позиција. 4.Соп до вода со хартиена крпа и удар сува. 5. Капа со јасна лак и удар сува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите