.

.

Bastex 4 во 1 Хривнија Свиткување Убодни Алатка. Вклучува Четири Различни Зглоб Големини. Рачно изработени Дрвени Алатка за Виткање Метал Печат Празно Нараквици. Никог

Bastex 4 во 1 Хривнија Свиткување Убодни Алатка. Вклучува Четири Различни Зглоб Големини. Рачно изработени Дрвени

мислење на клиентот:

DEN 2368.80
Достапност
Во достапна форма

Страна Направена во САД секоја алатка е совршено бендер за сопствен печат нараквици или било кој друг бар во облик на метали.Извади го погоди работат како оваа алатка вклучува 4 различни врвка за околу големината внесува : .Направени од премиум Балтички Бреза Иверица и Масло заврши тоа е издржлив, а исто така мека на вашите изработката на материјали.Со Патент Дизајн, Виткајте сите видови на метали, вклучувајќи и бакар, алуминиум, тенок челик и повеќе.Отсечени сите погоди работа и работа како про со свиткување убодни што го добива правото во секое време.Ги вклучува следните зглоб големини : 1", 1-1/4", 1-1/2", 1-5/8".Едноставно внесете во посакуваното место и се наведнуваат секоја страна.Идеално би било да се користи како додаток алатка за да се клешти оваа свиткување алатка е совршен за правење нараквици на точната големина, без да се погоди на големината на зглобовите.Вклучува јасни инструкции за големината.Алатката е направена од дрво, па никогаш не ќе нула дури и softest метал.Совршен за вашата гравирање хривнија одлуки и треба да биде додаден на вашиот свиткување материјали денес.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите