.

.

Накит за Чување Накит Кутија Мали и Преносливо Чување Накит Кутија Мини Патување Накит Складирање Кутија Двојно Патент Накит Кутија за Накит за Подарок Кутии За Же

Накит за Чување Накит Кутија Мали и Преносливо Чување Накит Кутија Мини Патување Накит Складирање Кутија Двојно

мислење на клиентот:

DEN 1300.80
Достапност
Во достапна форма

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени и ѓердани. 1. Seiko користел патентите, патентите и патент глави фалсификувани од страна на Seiko не се лесно да се оштети и слајд без проблеми до крајот. 2. Модерен, модерен и разновиден накит кутија.Мали димензии, можете да се стави било чанта, куфер и ранец кога патувате. 3. Голем капацитет : двоен слој.Пространа внатрешна преграда може да се одржи вашите вредности, ѓердани, ѓердани, прстени, обетки, белегзии, приврзоци и др.Посебна вашите лични предмети и лесно да го најдат она што го сакате. 4. Добри дарови се погодни за девојки, ќерки, мајки, погоден за секоја пригода, како што е Денот на Вљубените, Божиќ, роденден, годишнина или партија.Број на модел : 1011 Боја : Розова Точка Тежина : 1 Грама Практични накит складирање кутија, уредно се организира накит во едно место, понудата проштална на неуредна облекување маса.Име на производ : накит box Material : leather Size : 11.5*8.5*5cm Color : pink It може да се користи како идеален подарок за накит љубовници во својот живот, особено погоден за родендени, Божиќ, свадба дена, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, јубилеи итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите