.

.

Транспарентен Seashell Форма Накит Ѓердан Хривнија Складирање Организатор Кутија Случај

Транспарентен Seashell Форма Накит Ѓердан Хривнија Складирање Организатор Кутија Случај

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

Прекрасен и креативен seashell дизајн, одговара на вашите потреби, погодно и совршено.Симпатична дизајн и добар квалитет.Погоден за прикажување earring, прстен, уво studs, ѓердан и слично.Спецификации : Прекрасни и креативни seashell дизајн, одговара на вашите потреби, погодно и совршено.Погоден за прикажување earring, прстен, уво studs, ѓердан и слично.Симпатична дизајн и добар квалитет.Тип : Накит Box Material : Plastic Features : во Облик на Школка, Преносни, Накит Складирање, Transparent Dimension : 9cm x 7.5 cm х 4.5 cm/3.54" x 2.95" x 1.77" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кутија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите