.

.

AWAING Кутија за Накит за Жените Накит, Кутии Ретро Дрвени Накит Складирање Кутија за Прстени, Обетки Ѓердан Антички Накит Keepsake Подарок Кутија Случај за Девојка Женит?

AWAING Кутија за Накит за Жените Накит, Кутии Ретро Дрвени Накит Складирање Кутија за Прстени, Обетки Ѓердан

мислење на клиентот:

DEN 21373.92
Достапност
Во достапна форма

❤ Материјал : Abalone школки. ❤ Сестраност : Особено Погоден за Роденден, Исклучителен Подарок, Ретро Колектор, Свадба Centerpieces, Специјални Прилики, Годишнини, Оркестарот Салон. ❤ Површината Дизајн : Флорални Врежани Површината со Цвеќиња Шема Carvings.Исклучителна Врежани Занаетчиски Антички Флорални. ❤ Трајни Внатрешноста : Наредени со црвено Кадифе Два Слоја Dividers внатре; Горниот слој со 3 прегради да се организира вашата сакана Прстени, Обетки, Белегзии, Ѓердани Одделно.Вториот слој е 1 поголем простор без dividers за одржување на поголем накит. ❤ Висок квалитет на гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Бренд : AWAINGSpecifications : Големина : за 21cm × 14cm × 9cm Scene : роденденски подарок, свадба подарок, одмор подарок, девојка, сопруга, лидер, љубовник, elder Weight : околу 1,5 kg Material : природен лак, завртка копчето (полжав школка, морска школка, светлечки пеперутка, abalone, итн.), paper Package Листа : - 1 BUC Антички Накит Box The совршен подарок за пријатели, девојка, сестри, итн.Ви благодариме за вашето доаѓање и да ви посакам сите најдобрите!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите