.

.

1pcs 28 Слотови Дијамант Везови Кутија Daimond Сликарство Додаток Кутии Случај Крстот Бод Алатки, Платно Болка

1pcs 28 Слотови Дијамант Везови Кутија Daimond Сликарство Додаток Кутии Случај Крстот Бод Алатки, Платно Болка

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

Стил : Европа Материјал : Смола Платно Пакување Метод : Навива Дијамант Облик : Плоштадот Употреба : Слики Рамка : Нема Форма : Еден Шаблон Тип : Геометриски Pasting Област : целиот Број на Бои : 30-45 Надворешното Пакување : Shockproof меурчиња.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите