.

.

XKAOL Дрвени Накит Организатор Кутија со Заклучување на Двоен Слој Накит Складирање Случаи Ѓердан Подарок Кутии (Боја : А, Големина : 241810cm)

XKAOL Дрвени Накит Организатор Кутија со Заклучување на Двоен Слој Накит Складирање Случаи Ѓердан Подарок Кутии

мислење на клиентот:

DEN 10109.28
Достапност
Во достапна форма

Тие се лесни, лесен за носење, силна, убава и удобно.Мултифункционален-Мултифункционален накит складирање кутија може да се заштити вашиот накит од отпечатоци од прсти, гребнатини, оштетување и кражби.Најдобриот накит складирање решетката за прстени, ѓердани, белегзии, обетки и studs, коса клипови, cufflinks, итн.Овој накит кутија е лесно да се чисти и е неопходен декорација за секој накит љубовник.Нашиот накит кутија ќе се совршен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, соученици, колеги и пријатели.Тие се лесни, лесен за носење, силна, убава и удобно.Мултифункционален-Мултифункционален накит складирање кутија може да се заштити вашиот накит од отпечатоци од прсти, гребнатини, оштетување и кражби.Најдобриот накит складирање решетката за прстени, ѓердани, белегзии, обетки и studs, коса клипови, cufflinks, итн.Овој накит кутија е лесно да се чисти и е неопходен декорација за секој накит љубовник.Нашиот накит кутија ќе се совршен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, соученици, колеги и пријатели.Име : Двоен слој накит кутија со lock Size : 24*18*10cm Package вклучува : накит кутија*1 {не вклучувајќи и други демо производите}Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде slightlydifferent од бојата покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме allow0-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Идеален Подарок : Одличен Подарок за вас да го изразат својата длабока љубов кон вашата мајка, ќерка или девојка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите