.

.

Hometu Ласерско Гравирање Декоративни Текст Шема Дрвени Подарок Кутија за Накит Деликатна Дрво Прстен Кутија Ѓердан Складирање Организатор Случај со Капак Годишнин?

Hometu Ласерско Гравирање Декоративни Текст Шема Дрвени Подарок Кутија за Накит Деликатна Дрво Прстен Кутија

мислење на клиентот:

DEN 1151.76
Достапност
Во достапна форма

Исклучителна Дрвена Кутија : се направени од буковата.Тоа е класичен круг кутија форма.Кутија, а кутијата поклопецот се тесно поврзано со конкавна крива конвексна структура.Парична казна процес на производство, не се потребни никакви ноктите да се направи тоа во форма.Кутија Големина : 52mm во дијаметар и 43mm во висина.Тоа е исклучителна и компактен,погоден за чување на мали накит и, исто така може да се врши со вас.Кутија со Капак Дизајн : нашите дизајнери се дизајнирани убави модели на капакот на кутијата, а се совпаѓа со 8 различни текст модели, кои се погодни за различни потреби.Без разлика роденден, фестивал, само употреба или давање, оваа кутија е најдобар избор, без разлика дали тоа се користи како подарок или како подарок колокација.Прецизност Ласерско Гравирање : прецизни ласерско гравирање машина се користи за да се издлаби кутија со капак.На модели произведени од страна на ласерски не само парична казна, но, исто така, имаат единствена чувствуваат, и шемите нема да бидат изгубени ако тие се користат за долго време.Исклучителна Пакување : надворешното пакување торба е опремен со кадифени ткаенини.Исклучителна пакување го прави производот повеќе надградува и удобен за собирање.Без разлика дали тоа е за лична употреба или како подарок, тоа е многу добар избор.Нежен и мала кутија за накит секогаш го прави на луѓето тоа го сакаат.Избравме овој класичен цилиндрични стил и направи на буковата.Нашите дизајнери дизајниран убави модели на капакот на кутијата, а се совпаѓа со 8 различни текст модели, кои се погодни за различни потреби, без разлика дали роденден, фестивал, само употреба или испраќање, ова поле не е важно како подарок колокација или како подарок, тоа е најдобриот избор.Ние користиме прецизни ласерско гравирање машина да се капакот на ова поле.Отпуштање на моделот е во ред и полн со уникатно чувство.Покрај тоа, во кутија со модел е многу убава и практична.Тоа е погоден за чување на мали парчиња на накит и, исто така може да се врши како складирање кутија.Кутија Големина : 52mm во дијаметар и 43mm во висина.На надворешното пакување торба е опремен со кадифени ткаенини.Исклучителна пакување го прави производот повеќе надградува и удобен за собирање.Без разлика дали тоа е за лична употреба или како подарок, тоа е многу добар избор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите