.

.

Џејмс В. Китки Накит Кутија, Silverplate Figural

Џејмс В. Китки Накит Кутија, Silverplate Figural

мислење на клиентот:

DEN 1151.76
Достапност
Во достапна форма

Накит Кутијата со Џејмс В. Китки, Silverplate Figural, Накит Кутијата со Џејмс В. Китки, Circa : 1890 Година, Производителот : #3256, Производителот е Белег, Специјално дизајнирани кутија за задржување на накит како што се прстени, игли, нараквици и ѓердани., Деца, Грозје & Куче, Големина : 7-1/2" Долго, 5" Широк, 3-1/2" Висока.Накит Кутијата со Џејмс В. Китки, Silverplate Figural, Накит Кутијата со Џејмс В. Китки, Circa : 1890 Година, Производителот : #3256, Производителот е Белег, Специјално дизајнирани кутија за задржување на накит како што се прстени, игли, нараквици и ѓердани., Деца, Грозје & Куче, Големина : 7-1/2" Долго, 5" Широк, 3-1/2" Висока.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите