.

.

Blancho Постелнина Накит Екранот Носителот Слика Стојат Убави Чевли Прстен (Бела)

Blancho Постелнина Накит Екранот Носителот Слика Стојат Убави Чевли Прстен (Бела)

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Погоден за прикажување на обетки, прстени, нараквици и ѓердани.Во склопот Спакувани во компактен подарок кутија добро за давање на подарок.Жица решетката дизајн добро за бесење избор на ѓердан, бразлетна, прстен, и многу повеќе.Издржливи и Висок Квалитет.Димензија големини на Носителите на Накит.Елегантен накит застане е совршен за организирање на прикажување на вашиот обетки, нараквици и ѓердани.Одличен подарок за било кој повод.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите