.

.

ChezMax Керамички Накит Јадење Fishtail Златен Прстен Носителот Накит Фах Ѓердан Обетки Носителот на Екранот се Залагаме за Домашна Декорација

ChezMax Керамички Накит Јадење Fishtail Златен Прстен Носителот Накит Фах Ѓердан Обетки Носителот на Екранот

мислење на клиентот:

DEN 390.96
Достапност
Во достапна форма

ПАКЕТ - 1 пакет керамички накит јадење fishtail златен прстен носителот накит фах ѓердан обетки носителот на екранот стојат.МАТЕРИЈАЛ - Направена од одличен квалитет глазирани керамички со блескаво злато позлатен заврши.ГОЛЕМИНА - Прстен носителот димензија 5 x 5 x 2.6 инчи (13 х 13 x 6.5 см).Совршена големина и простор за заштеда на енергија керамички сад може да се одржи многу од прстени.КАРАКТЕРИСТИКИ - Модерна 3 D керамички fishtail дизајн за дома декорација, голем дар за ќерки, сестри, мајки, wifes и девојки, дури и партнери ако тие имаат многу прстени.АПЛИКАЦИЈА - Шармантна и украсни мали парчиња накит послужавник, може да се стави тоа во бањата, совршено место да се одржи вашите ѓердани, earringss, рака синџир, нараквици.Производ Specification Ceramic Накит Јадење Златен Прстен Носителот Накит Фах Ѓердан Обетки Носителот на Екранот се Залагаме за Домашна Декорација Бренд : Chez Max Материјал : Направена од одличен квалитет глазирани керамички со блескаво злато позлатен заврши Големина : Прстен носителот димензија 5 x 5 x 2.6 инчи(13 х 13 x 6.5 см).Совршена големина и простор за заштеда на енергија керамички сад може да се одржи многу од прстен Забележите на Сликите може да се хроматските аберации поради различни осветлување.Политика на враќање Слободна размена на погрешен точка испраќаат или оштетени.За не-сакал-стил или не-fit-големина причина, клиентот има обврска да ги врати предметите во Кина Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2cm discrepancy All фотографиите се преземени од страна на нашите про фотограф ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и сл., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков ви Благодариме за вашето разбирање!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите