.

.

Толку Многу Книги,Толку Малку Време Hummer Затворач,Книга Љубовник Патент Се Повлече,Книга Накит,Книга Цитат Патент Се Повлече,Q0190

Толку Многу Книги,Толку Малку Време Hummer Затворач,Книга Љубовник Патент Се Повлече,Книга Накит,Книга Цитат

мислење на клиентот:

DEN 71.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Алуминиумски,рачно изработени објект.Совршен за давање на подарок.Hummer затворач големина : 6mmx12mm,Стакло Cabochon Дијаметар : 20mm.Брза испорака ,100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Божиќ подарок ,ноќта на Вештерките подарок за Денот на Вљубените подароци Нова мода патент се повлече.Материјал : Алуминиумски,рачно изработени објект,Hummer затворач големина : 6mmx12mm,Стакло Cabochon Дијаметар : 20mm,Брза испорака ,100% Сосема Нов И Висок Квалитет.,Божиќ подарок ,ноќта на Вештерките подарок за Денот на Вљубените подароци Нова мода патент се повлече , Можете да го користите за да го персонализирате само за нешто што треба патент.Можете да ги користите патент се повлече шарм за да го персонализирате салата торби, ранци, багаж, purses, дуксери, јакни, палта, ракавици, копче за синџири, клип на некој ѓердан или нараквица, вашиот дневен планер или патување весник .ви Благодарам многу за шопинг во мојата продавница, се надевам дека ќе се најде нешто што сакам!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите