.

.

Yijianxhzao Италија Знаме Hummer Затворач&Патент се Повлече,Италија Знаме Hummer Затворач&Патент се Повлече,Шарм Накит,италијански Накит,Патување Патент се Повлече,BV023

Yijianxhzao Италија Знаме Hummer Затворач&Патент се Повлече,Италија Знаме Hummer Затворач&Патент се Повлече,Шарм

мислење на клиентот:

DEN 71.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Алуминиум,Стакло.Стаклена купола Големина : 20mm.На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа.Боја : шоу на сликата,Многу убав подарок,рачно изработени Патент. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,фото Патент,уникатен накит.Многу убав подарок,рачно изработени Патент,ноќта на Вештерките,Велигден,Chirstmas,Денот на Благодарноста,Годишнина подарок,Chirstmas Подарок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите