.

.

Sharprepublic Multilayer Млеко во Прав Кутија Формула Растојание Бебе од Страна на Отворање Закуски Складирање Сад Пластовидно Новороденче Исхрана на Деца со Lanyard за - Зелена 3

Sharprepublic Multilayer Млеко во Прав Кутија Формула Растојание Бебе од Страна на Отворање Закуски Складирање

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Од страна на отворање е погодно за фрлаат млеко во прав директно, кој може подобро да се измери babys оброк.Голем капацитет за дизајн, еден кат е доволно за еден оброк, постојат 3 и 4 спрата, за да изберете од.Слоевит дизајн, се задржи свежа без мирис, се изедначи површината, лесно да се чисти.Lanyard дизајн, меки и нема повреда на рацете, лесно да се спроведе.Еден слој капацитет е 60g кој може да се одржи 60g млеко во прав и може да пијалак 270ml млеко.Опис : - Големи-капацитетот да дизајнира, еден кат е доволно за еден оброк, постојат 3 и 4 спрата, за да изберете од. - Еден слој капацитет е 60g кој може да се одржи 60g млеко во прав и може да пијалак 270ml млеко. - Од страна на отворање е погодно за фрлаат млеко во прав директно, кој може подобро да се измери babys оброк. - Обложени дизајн, се задржи свежа без мирис, се изедначи површината, лесно да се чисти. - Lanyard дизајн, меки и нема повреда на рацете, лесно да се спроведе.Спецификација : - Материјал : Polypropylene Size Табела : 3 Слој : 17.5x7.5cm/6.88x2.95inch4 Слој : 22x7.5cm/8.66x2.95inch Package Вклучува : 1 Парче Млеко во Прав Кутија (Како Што се Избере)Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите