.

.

YINMZ 1Pcs Цртан филм Милениче Интерактивни Кадифен Мачка Tassels Вокал Играчка Смешно Мачка Држи Мачка Стапче Милениче Материјали Мачка Додатоци(Зелен)

YINMZ 1Pcs Цртан филм Милениче Интерактивни Кадифен Мачка Tassels Вокал Играчка Смешно Мачка Држи Мачка Стапче

мислење на клиентот:

DEN 324.00
Достапност
Во достапна форма

Стап 30cm должина.Тежина : Цвет тежина 20g;Други 14g.Боја : розова;виолетова;зелена;жолта.Материјал : дрво+јаже+кадифен.пакетот вклучува : 1pcs Смешно Мачка Држи.Материјал : дрво+јаже+plush Weight : Цвет тежина 20g;Други 14g Stick должина 30cm Color : пинк;виолетова;зелена;жолта пакет вклучуваат : 1pcs Смешно Мачка Stick Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите