.

.

SMALLRIG Орев Врска Tripod Орев Tripod Планината Завртка (1 Пакет) за Articulating Триење Раце Tripod Апаратури Замена со Стандардни Центар 1/4-20 Темата – 862

SMALLRIG Орев Врска Tripod Орев Tripod Планината Завртка (1 Пакет) за Articulating Триење Раце Tripod Апаратури

мислење на клиентот:

DEN 243.84
Достапност
Во достапна форма

【1 КОМПЈУТЕР / ПАКЕТ】SMALLRIG 862 вклучува 1 компјутер tripod орев, кои се замена дел за Articulating Оружје. 【ВИСОКА КОМПАТИБИЛНОСТ】Тоа е специјално дизајнирана за Small Rig Articulating Рака модел 1498 и 1497 (ве Молиме да пребарувате Small Rig 1498/1497). 【ЦЕНТАР 1/4"-20 ТЕМА】исто Така компатибилна со Articulating Грб кој има центар 1/4"-20 тема. 【ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ】Висина : 17.8 мм, со Дијаметар : 20.8 мм Боја : Црна. 【ОНА што МОЖЕ да се ДОБИЕ】Ние секогаш стоиме зад нашите производи и обезбедува ДВЕ-годишна гаранција.Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да ви послужи во рок од 24 часа.SMALLRIG 862 вклучува 1 компјутер tripod орев, кои се замена дел за Articulating Оружје.Тоа е специјално дизајнирана за Small Rig Articulating Рака модел 1498 и 1497 (ве Молиме да пребарувате Small Rig 1498/1497).Исто така компатибилна со Articulating Грб кој има центар 1/4"-20 тема.Висина : 17.8 мм, со Дијаметар : 20.8 мм Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите