.

.

Нови Lon0167 20mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Цинк Позлатен Надворешни Serrated Заклучување за Миење 5pcs(20mm innerer Durchmesser Kohlenstoffstahl verzinkter externer Zahnring 5-tlg

Нови Lon0167 20mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Цинк Позлатен Надворешни Serrated Заклучување за Миење 5pcs(20mm

мислење на клиентот:

DEN 1548.00
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Надворешни Serrated Заклучување за Миење; Пакет Содржина : 5pcs x Надворешни Serrated Заклучување за Миење.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Јаглероден Челик, Цинк Позлатен.Тежина : 29g; Внатрешните Кол : 20mm / 0.79".Надворешниот Кол. : 33mm / 1.3"(Äußerer Durchmesser : 33 mm / 1,3 '.Дебелина : 3мм / 0.12"(Dicke : 3 mm / 0,12. 20mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Цинк Позлатен Надворешни Serrated Заклучување за Миење 5pcs External заб за заклучување за миење.Serrated заклучување подлошки понуди подобри сигурноста и ефикасноста во споредба со квалитетот shakeproof подлошки.Јаглероден Челик и Цинк Позлатен Заклучување за Миење, траен, високо-квалитетни, силна.Се користи во областа на електронските производи,хемиска индустрија,механичката опрема,мебел,итн.Опис на German20mm innerer Durchmesser Kohlenstoffstahl verzinkter externer Zahnring 5-tlg Produktname : Externe gezahnte Sicherungsscheibe; Packungsinhalt : 5pcs x Externe gezahnte Sicherungsscheibe Hauptfarbe : Silberton; Материјал : Kohlenstoffstahl, verzinkt Gewicht : 29 g; Innendurchmesser : 20 mm / 0,79 Äußerer Durchmesser : 33 mm / 1,3 'Dicke : 3 mm / 0,12.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите