.

.

MyVolts 12V Напојување Адаптер Замена за Linksys PAP2 Верзија 2 АТА - НИ Приклучок

MyVolts 12V Напојување Адаптер Замена за Linksys PAP2 Верзија 2 АТА - НИ Приклучок

мислење на клиентот:

DEN 1610.40
Достапност
Во достапна форма

Оваа 12 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Linksys PAP2 Верзија 2 АТА.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Linksys PAP2 Верзија 2 АТА - тоа е точно напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Треба да власт вашиот Linksys АТА PAP2 Верзија 2?Оваа 12 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Linksys PAP2 Верзија 2 АТА.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Linksys PAP2 Верзија 2 АТА - точен напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Кабелот за напојување на изгубени или скршени, а вие не сте сигурни што ви треба?Стапат во контакт со my Volts преку , и ние ќе помош - ние сме 15 години во игра за власт, ги знаете сите уреди, и сакаме да им помогне на нашите клиенти се токму објектот што треба да се реши нивната моќ проблем.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите