.

.

одговара Затајувачите за iPhone 12 Случај Покрие Shockproof Анти-Нула Школка Стакло Огледало Компатибилен со iPhone 12 6.1 Инчи

одговара Затајувачите за iPhone 12 Случај Покрие Shockproof Анти-Нула Школка Стакло Огледало Компатибилен со

мислење на клиентот:

DEN 551.76
Достапност
Во достапна форма

Официјално Лиценцирани Дизајн Компатибилен Со Apple i Phone 12 (6.1 инчи),кој е Компатибилен со безжичен полнач.Огледало назад, ова огледало случај компатибилен со i Phone 12 може да обезбеди јасни и полиран рефлексии.Сега вие не треба да го вклучите вашиот телефон, камера за да ја користите оваа стилски и компатибилен i Phone 12 случај да поправка на вашиот girly шминка.Класични Шик Стакло дизајн,Огледало површина со Стакло и квадрат рабовите им даде на вашиот Телефон различен изглед.Заштита на тел : Компатибилен со i Phone 12 Телефонот Случај 9 H Калено Стакло врвот усна целиот случај доволно покрива лицето работ на Компатибилен со i Phone 12, тоа ќе ја делат повеќето од силата од ударот, затоа што тоа ќе се заштити вашиот екран.На Плоштадот форма за 4 агли имаат добри shockproof заштита.Тенок, форма фитинг, минималистички дизајн со стилски назад, дефинирани рабови и текстура заврши,Прецизно сечење и зголемена пристаништа одговара на повеќето кабли; Лесно да притиснете за да сите копчиња со одговорно копчето покритие; Лесно да се инсталира и да ги отстрани, без да се оштети или гребење на телефонот тело.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите